Tradify HODL Research

top_left

Tradify HODL Research je subjektívny rozbor trhu kryptomien, ktorý sme vďaka našim viac ako 7 ročným skúsenostiam na trhu investovania a obchodovania kryptomien nadobudli.

Je to výber najzaujímavejších príležitostí z viac ako 1400 kryptomien analyzovaných pomocou rôznych pohľadov, informácií a dát. Kategórie sú hlavné odvetvia, ktoré na kryptomenách sledujeme. Taktiež to sú aj nové odvetvia ako Gaming, AI, či Real World Assets a iné naratívy, ktoré sa za roky fungovania trhu úspešne udržali.

Prehrať video
top_left

Tradify HODL Research 1

Balík HODL Research 1 obsahuje analýzy, výber a setupy na najkvalitnejšie alebo najviac perspektívne coiny alebo tokeny z klasických no najsilnejších kryptomenových odvetví ako sú:

top_left

Tradify HODL Research 2

Balík HODL Research 2 obsahuje kompletnú analýzu, výber a setupy na všetky odvetvia z balíku HODL 1 a navyše aj novšie už dlhoročne integrované perspektívne odvetvia, ktoré z pravidla majú nižšie kapitalizácie a kratšiu históriu na trhu. Na jednej strane tieto projekty prinášajú vyššie riziko, no na druhej najväčšie potenciálne rasty aké trh aktuálne ponúka.