Vitajte v Tradify

Toto je náš prvý blog webu Tradify, preto si môžeme niečo málo povedať o našej komunite a na konci sa pozrieť v krátkosti aj na aktuálny trh. Obchodovaniu a technickej analýze sa každý z nás venuje už viac ako 3 roky a preto chceme našej poznatky a skúsenosti venovať ľuďom, ktorí našu prácu vedia oceniť. Naše skúsenosti a tisícky hodín venovaných obchodovaniu sme zozbierali a dali dokopy v našej Tradify univerzite. S našimi členmi si v skupine budujeme vzťahy, preto sa vám nestane, že vaša otázka ostane nezodpovedaná. Rešpektujeme rôzne pohľady na aktuálny trh od členov skupiny a spoločne o nich diskutujeme. Chceme vybudovať silnú komunitu ľudí, ktorí sa zaujímajú o obchodovanie a myslíme si, že sme na dobre ceste.

Naša skupina nechce byť manufaktúra na obchodné signály len kvôli výsledkom. Našou prioritou je zhodnotiť vaše portfólio ale najmä ho ochrániť pred možnými stratami. Preto ak sa nám trh nepáči, tak obchodné príležitosti nepošleme aj niekoľko dní. Na druhej strane, ak nám to trh dovolí, sme schopní za krátku dobu urobiť veľmi pekné výsledky na portfóliách.

Keď už sme pri tom trhu, tak na prelome mesiacov Júl, August sa kryptotrhu po dlhšej dobe opäť podarilo urobiť slušný cenový nárast. Rast Bitcoinu trval viac ako 10 dní a práve túto príležitosť sme v našej ešte zatiaľ free skupine naplno využili. Vďaka tomu, že sa nám podarilo nakúpiť Bitcoin na samom dne konsolidačnej štruktúry, mali sme skoro tie najideálnejšie vstupy v našich obchodoch. Po takomto raste sa trh môžu opäť pustiť do korekcie a práve to bude čas, kedy budeme radšej čakať na ďalšie ideálne obchodné príležitosti a nebudeme zbytočne naskakovať na rozbehnutý vlak.

UPOZORNENIE: uverejnené informácie v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.