Vízia Tradify

logo_lava_odrazka

Vždy keď sa na trhu niečo deje, sme pri tom. Vo dne, v noci pre vás pripravujeme kvalitné obchodné príležitosti a analýzy. Základom našej práce je tvoriť zisk. Rovnako chránime vaše portfólio, keď sa trh začervená. Počas celej profesionálnej kariéry kladieme dôraz na vzdelávanie našich klientov a pomáhame im dosiahnuť úrovne samostatného obchodníka na finančných trhoch.

top_left

Aktívnemu obchodovaniu sa venujeme už viac ako 4 roky. Zažili sme nezastaviteľný bull-run, kde sme každodenne dokázali generovať profity v desiatkách %, no taktiež dlhú dvojročnú zimu klesajúceho trendu. Práve táto etapa nám dala najviac a počas celého obdobia sme dokázali nadobudnúť úplné know-how, aké bolo potrebné na dosiahnutie úrovne samostatnosti a zodpovednosti za verejné rozhodnutia a analýzy. Celé toto know-how vám pomocou Tradify University chceme poskytnúť a posúvať komunitu traderov na Československej scéne na novú úroveň.

Sebastián, zakladateľ Tradify.sk

logo_lava_odrazka

Viac ako 3 roky sa venujeme verejnej analytike v rámci celého Československého trhu, čo nám dalo dostatok času ukázať svoje kvality a výsledky. Počas tejto životnej etapy, najmä vďaka pozitívnym referenciám rastie naša audiencia a to nás motivovalo k tomu vytvoriť komunitu Tradify. Po menej ako 3 mesiacoch od spustenia mala komunita Tradify viac ako 500 členov a každý deň počet tejto ,,tradingovej rodiny‘‘ narastá.

Roman, zakladateľ Tradify.sk

Máte záujem o spoluprácu?

Vyberte si z našej ponuky služieb a začnite zarábať už dnes.

Kontaktujte nás